S1210R-472KTR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    S1210R-472KTR
  • Производитель
    API / Delevan
  • Описание
    API / Delevan S1210R-472KTR Product Category: Fixed Inductors RoHS: yes Inductance: 4.7 uH Tolerance: 10 % Maximum DC Current: 402 mA Maximum DC Resistance: 1 Ohms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Self Resonant Frequency: 40 MHz Q Minimum: 40 Package / Case: 1210 (3225 metric) Dimensions: 2.66 mm W x 3.51 mm L x 2.57 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 2.57 mm Case Length: 3.51 mm Case Width: 2.66 mm